BOGNA LEWTAK-BACZYŃSKA
WELLTRADE JANUSZ BACZYŃSKI

Sprzedaż wysyłkowa albumów CD z utworami z repertuaru Edith Piaf, z wielką poezją polską, z rep. patriotycznym i in.
Sprzedaż autorskich publikacji, poezji, książek i prac artystycznych - obrazów, szkiców i grafik.

GALERIA AUTORSKA I TEATR WELL ART BOGNY LEWTAK-BACZYŃSKIEJJAK KANCELARIA SEJMU RP ODPOWIADA NA PETYCJĘ OBYWATELA - PROSZĘ, ZAPOZNAJCIE SIĘ PAŃSTWO Z TREŚCIĄ PETYCJI I Z ODPOWIEDZIĄ NA NIĄ Z DN.10.12.2018 KANCELARII SEJMU RP

Czuję się w obowiązku podać do wiadomości publicznej treść Petycji z jaką wystąpiłam w dniu 26.11.2018 do Sejmu RP (w załączeniu) za otrzymaną pisemną poradą od Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Kultury (w załączeniu - pismo od Ministra Kultury).

Proszę, zapoznajcie się Państwo z treścią Petycji - czy jest w niej coś czego Państwo nie rozumieją ?

Petycja w sprawie utworzenia święta narodowego z II wojny światowej tj. Święta Narodowego Powstania Warszawskiego z dniem wolnym od pracy - w celu obrony dobrego imienia Polski.

Odpowiedź od Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Kultury z sugestią aby zlożyć Petycję w sprawie święta narodowego Powstania Warszawskiego do Sejmu RP.

Czuję się również w obowiązku podać do wiadomości publicznej, że w dniu 21.12.2018 otrzymałam nieprawdopodobną odpowiedź z Kancelarii Sejmu RP z dn.10.12.2018 (w załączeniu) na moją w/w Petycję z dn.26.11.2018 w sprawie utworzenia święta narodowego Powstania Warszawskiego z dniem wolnym od pracy.

Nieprawdopodobna odpowiedź Kancelarii Sejmu RP na Petycję w sprawie utworzenia święta narodowego z II wojny światowej tj. Święta Narodowego Powstania Warszawskiego z dniem wolnym od pracy.

Moja Petycja została napisana zgodnie z instrukcją podaną na stronie internetowej Sejmu RP, spełnia jej wymogi. Jest zrozumiała dla każdego inteligenta, i nie tylko, znającego język polski.

Odpowiedź Sejmu RP na moją Petycję pozostawiam Państwu do osądu - można by jednak domniemywać, że Petycje w języku polskim i problemy związane z obroną dobrego imienia Polski, wbrew wszelkim i obfitym deklaracjom w TVP składanym przez naszych obecnych dostojników - są zbędnym balastem dla Kancelarii Sejmu RP - a więc czy nadal możemy w to wszystko wierzyć ?

Głosowałam na w/w przedstawicieli.

Podobne odpowiedzi i to w ogromnej ilości, udające, że urzędnicy nic nie rozumieją z napisanych do urzędów pism, obywatele otrzymywali również za poprzednich opcji, a więc nic się nie zmieniło ?

Na marginesie dodam, że w 2016 r. przesłałam do Pana Prezydenta RP pismo w sprawie utworzenia Święta Narodowego Powstania Warszawskiego (z dniem wolnym od pracy) oraz ok.5000 podpisów obywateli, zbieranych na Powązkach Wojskowych przez moją rodzinę przez ok.16 lat na rzecz utworzenia święta narodowego z II wojny światowej - Święta Narodowego Powstania Warszawskiego. Podpisy zbieraliśmy razem z moją Matką inwalidką w fotelu na kółkach - kombatantką Powstania Warszawskiego z bat.AK "Parasol" i z bat."Żubr", już obecnie nie żyjącą. Zbieraliśmy podpisy wiele lat pomimo usuwania z mediów wszelkich informacji na temat naszej zbiórki

Po wysłaniu w/w pisma i podpisów do Pana Prezydenta RP przez rok nie otrzymywaliśmy żadnej odpowiedzi z kancelarii Pana Prezydenta. Po wielu monitach otrzymalam spychologiczną odpowiedź umieszczoną w swoim czasie na mojej stronie internetowej.

Brat mojej Matki, emigrant, Żołnierz Wyklęty / Niezłomny, zmarły na emigracji w 2016 r. również nie otrzymał obiecanego odznaczenia od Pana Prezydenta RP. Podobnie potraktowano moją zasłużoną Matkę z Armii Krajowej i Kedywu bat."Parasol". Tak samo obojętnie potraktowano innych bohaterów z mojej rodziny, w tym takich, którzy byli jeszcze uczniami Liceum kiedy stracili życie w bohaterskich akcjach, a ich członkowie rodziny za ich walkę o niepodległość Polski zostali bestialsko zamordowani. Jak jest więc z tym patriotyzmem naszych polityków ? Jest prawdziwy czy tylko na pokaz ?

Czy zostaliśmy więc ponownie oszukani ?