BOGNA LEWTAK-BACZYŃSKA
WELLTRADE JANUSZ BACZYŃSKI

Sprzedaż wysyłkowa albumów CD z utworami z repertuaru Edith Piaf, z wielką poezją polską, z rep. patriotycznym i in.
Sprzedaż autorskich publikacji, poezji, książek i prac artystycznych - obrazów, szkiców i grafik.

GALERIA AUTORSKA I TEATR WELL ART BOGNY LEWTAK-BACZYŃSKIEJ12 NAGRODA ZA MALARSTWO BOGNY LEWTAK-BACZYŃSKIEJ otrzymana 15.05.2018 we Francji w Grand Concours International 2018

W dniu 15.05.2018 Bogna Lewtak-Baczyńska otrzymała bardzo miłą informację od Pani Prezydent Federacji Kultury Francuskiej - Dominique Chapelle Diplômée Ecole du Louvre (Histoire Générale de l'Art, Archéologie, Muséologie) Présidente de la Fédération Nationale de la Culture Française Expert en Art Moderne - Critique d'Art

że Bogna Lewtak-Baczyńska otrzymala, ex equo z dwoma innymi artystami, Nagrodę Główną w Grand Concours International 2018:

za pracę :

Dodatkowo pragniemy poinformować, że piękny dyplom z w/w Nagrodą od Federacji Kultury Francuskiej wraz z medalem dla Bogny Lewtak-Baczyńskiej, mimo francuskiego dowodu nadania, zaginął w poczcie polskiej i od wyslania go z Francji w dniu 22.05.2018 do tej pory nie dotarł do laureatki.

Jest to już 3-ci przypadek w ostatnim czasie dotyczący źle działającej poczty, gdyż np. artystyczna książka Bogny Lewtak-Baczyńskiej wyslana z Polski do Paryża na wystawę jesienią 2017 r. "szła" drogą pocztową z Polski do Francji ponad 2 tygodnie, choć strona polska twierdziła, że paczkę wysłała. Przesyłka dotarla do Paryża już po wystawie (na szczęście artystka wysłała inną poczta na wystawę 2-gi egzemplarz książki).

Ostatnio DHL z Krakowa do Warszawy, nadany przez Muzeum AK w Krakowie, z zaproszeniami na wystawę i plakatami, mimo licznych monitów nadawcy i adresatki - dotarl do Warszawy po 11 (jedenastu) dniach !!!
Mamy jakiś "Trójkąt Bermudzki" na granicy polskiej i na granicy polskich miast ?
Co się dzieje z naszą pocztą ?